Ikea otwiera lokal z posiłkami na wynos w dostawie. Na wynos kupisz m.in. kultowe szwedzkie klopsiki

Marzenie wielu osób właśnie się spełniło. Ikea wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwiera samodzielny lokal gastronomiczny. Zjecie w nim m.in słynne szwedzkie klopsiki.

Ikea otwiera lokal gastronomiczny w Warszawie

Restauracja będzie funkcjonować w Warszawie, w kompleksie biurowym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17 A. Firma liczy z pewnością na okoliczne biura i ich pracowników, którzy lubią zamawiać jedzenie w czasie przerw obiadowych. Lokal, zajmujący aż 151 metrów kwadratowych, będzie serwował dania znane wszystkim odwiedzającym sklep Ikea, którzy postanowili po męczących zakupach coś przegryźć.

- Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość wyboru różnych sposobów na robienie zakupów również, jeżeli chodzi o naszą ofertę gastronomiczną. Dlatego biorąc pod uwagę ich oczekiwania, nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i pomysłami – mówiła portalowi dlahandlu.pl Oriana Pajewska z Ikea Retail w Polsce.

Co zjemy w restauracji Ikea przy Postępu?

Do menu lokalu trafiły potrawy znane z restauracji IKEA, takie jak: filet z łososia, de volaille, sałatka z krewetkami czy słynne klopsiki – w wersji mięsnej i wegańskiej.

Zobacz nasz przepis na kultowe, szwedzkie klopsiki mięsne:

Restauracja Ikea została otwarta na próbę, firma będzie zapewne analizować wyniki sprzedaży i podejmie decyzję o rozszerzeniu lub zaprzestaniu działalności.

Przypomnijmy, pierwszy sklep Ikea powstał w Polsce w 1990 roku w Warszawie. Na tę chwilę jest ich już dziesięć. Funkcjonuje również szesnaście fabryk, a ogólnie w Polsce dla firmy pracują niemal cztery tysiące pracowników.

Więcej o:
Komentarze (18)
Ikea otwiera lokal z posiłkami na wynos w dostawie. Na wynos kupisz m.in. kultowe szwedzkie klopsiki
Zaloguj się
 • dj.80

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli dla kogoś marzeniem jest jedzenie klopsikow z Ikea, to gratuluję marzeń. Jadłem raz, później już zabrakło odwagi.
  Ale jadłem u nich kiedyś golonkę i była całkiem przyzwoita jak na fast food.

 • pawlaka12

  Oceniono 8 razy 2

  Kultowe kulki z trocin, które nie nadawały sie do produkcji kultowych płyt paździerzowych.

 • fidelitka

  Oceniono 5 razy 1

  Ja tylko o klopsikach, sama idea jedzenia na wynos odkrywcza wszak nie jest.

  Kupiłam ci ja kiedyś paczkę mięsnych klopsików do domu. Wrzuciłam kilkanaście z nich do rondla z wodą, żeby się ogrzały. Po chwili okazało się, że z tych kilkunastu klopsów wygotowało się tyle łoju, że jego warstwa na powierzchni wody miała grubość palca.

  Wydaje mi się zatem, że trzeba z tej oferty wybierać, cóż, rozsądniej, mają lepsze dania.

 • daga_1

  0

  Wszyscy opluwają, to skąd takie kolejki w barze Ikea.

 • najgorszy-sort

  0

  Słyszałem o różnych kultach, ale o kulcie szwedzkich klopsików jeszcze nie. Wiem, że mało kogo to interesuje, ale skoro tu już jestem, to tylko dopiszę, że dwa razy próbowałem jeść "kultowe szwedzkie klopsiki" by Ikea i dwa razy to była porażka. Wydawałoby się, że czegoś tak prostego, jak klopsiki, nie da się spieprz..., a jednak! Ikea, yes, you can.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 2 razy 0

  obrzydlistwo

 • jack_flash

  Oceniono 2 razy 0

  Klopsiki wegańskie, czy z mięsa? How dare you !!!

 • k_rol

  Oceniono 6 razy 0

  Kultowe klopsiki? Buahahahahahahahahaha, no nie mogę już zrozumieć skąd wy bierzecie takie brednie. W Polsce mamy kultowe ziemniaki i kultowe schaboszczaki :))))))

 • alpepe

  Oceniono 1 raz -1

  Fascynuje mnie to, bo nie wiem, co ludzie widzą w tych klopsikach, wszystko od biedy można zjeść, ale żeby to choć dobre było, to nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX