Żabka testuje nowe usługi. Zakupy zrobimy bez wychodzenia z domu

Sieć Żabka poinformowała w portalu LinkedIn o rozpoczęciu pilotażu dwóch nowych usług: "Żabka do domu" oraz "Zamów i odbierz". W programie pilotażowym weźmie udział 30 sklepów z Poznania i 20 sklepów z Warszawy.

Zrobimy zakupy online w Żabce

W odpowiedzi na potrzeby klientów sieć Żabka rozpoczęła testy dwóch nowych rozwiązań. Pierwsze z nich, usługa „Zamów i odbierz” będzie umożliwiać złożenie zamówienia przez aplikację żappka i odbiór osobisty zakupów z płatnością w sklepie. W programie pilotażowym usługi bierze udział 20 wybranych sklepów w Warszawie.

„Żabka do domu” to usługa umożliwiająca dostawę zakupów do domu. Na ten moment program pilotażowy prowadzony jest w 30 sklepach w centrum Poznania (w dzielnicach Łazarz i Jeżyce).

W komunikacie na LinkedInie sieć zamieściła również podziękowania:

Wszystkim zaangażowanym w przyspieszenie realizacji obydwu projektów i uruchomienie ich mimo trudniejszych warunków pracy dziękujemy i gratulujemy!

Żabka testuje nowe usługi. Zakupy zrobimy bez wychodzenia z domuŻabka testuje nowe usługi. Zakupy zrobimy bez wychodzenia z domu Fot. Linkedin / Żabka Poland

Zobacz wideo Szukasz przepisów na Wielkanoc? Mamy kilka pięknych inspiracji
Więcej o: