Ostrzeżenie GIS: Ze sprzedaży wycofano partię piwa Miłosław

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży piwa Miłosław. Której partii dotyczy decyzja i co zrobić z kupionym trunkiem?

W piwie wykryto fragmenty szkła

Jak podaje GIS, w jednej z partii piwa Miłosław wykryto fragmenty szkła. Z tego powodu producent postanowił dobrowolnie wycofać ją ze sprzedaży.

Wycofanie dotyczy piwa Miłosław niefiltrowanego o pojemności 0,5 l i dacie minimalnej trwałości 28.11.2020. Producentem jest Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. (ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław). Na stronie internetowej browaru pojawiło się ostrzeżenie w związku z trefną partią.

Informujemy, że stwierdzenie ciała obcego w butelce nie jest powiązane ze szkodą wywołaną na żadnym z naszych Konsumentów. Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego niespożywanie i zwrócenie do sklepu, w którym zostało zakupione

- poinformował prezes zarządu, Krzysztof Panek.

Współpracujemy z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię, wyjaśniamy także przyczynę zdarzenia. Działanie Browaru Fortuna podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.
Zobacz wideo Zobacz także: Pizze na spodzie z tortilli - proste i pyszne
Więcej o: