Julia Wieniawa szczerze o swojej diecie: to bardzo dużo wyrzeczeń. Aktorka wyznaje, że nie je nawet przez 16 godzin

Julia Wieniawa to gwiazda telewizji, piosenkarka i aktorka, którą można zobaczyć na dużych ekranach. Jednak pomimo wielu obowiązków nie zapomina o zbilansowanej diecie, która sprawia, że czuje się pełna sił i wigoru. Dzięki wyeliminowaniu tych dwóch produktów, jej stan zdrowia znacząco się poprawił.
Zobacz wideo Przepis na gołąbki bez zawijania

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek i artystek polskiej sceny. Od lat bryluje w serialach i programach telewizyjnych, a także na dużych kinowych ekranach. Przez wiele osób uznawana jest za ikonę młodego pokolenia, a jej profil na Instagramie zapełniony jest pytaniami o jej dietę i sposób życia. Aktorka, jakiś czas temu postanowiła zdradzić sekret nienagannej figury. Jak sama stwierdziła, kosztowało ją to wiele wyrzeczeń i potu.

Jaką dietę stosuje Julia Wieniawa? Szczera odpowiedź aktorki

Nie od dziś wiadomo, że działając w show-biznesie na każdym kroku jest się poddawanym ocenie. Każdy aktor, piosenkarz, czy celebryta jest także bombardowany pytaniami o swój styl życia, nawyki żywieniowe, oraz to, jak dba o swoje ciało. Julia Wieniawa, która na swoim koncie na Instagramie zebrała już ponad 2 miliony fanów, również boryka się z takimi pytaniami. Nie tylko w mediach społecznościowych, a także podczas wywiadów musi odpowiadać na pytanie: Jaki jest sekret jej figury? W rozmowie z "Faktem" jasno powiedziała, jak to wygląda naprawdę.

Okazuje się, że gwiazda choruje na niedoczynność tarczycy oraz Hashimoto. Z tego właśnie względu jest objęta specjalną dietą, a także przyjmuje leki, które pomagają jej w odpowiednim funkcjonowaniu. Nie zapomina również o regularnych ćwiczeniach i ruchu, które w połączeniu z prawidłowym żywieniem tworzą sylwetkę, o którą tak wiele osób pyta.

W wywiadzie zdradziła również, że swój plan żywieniowy opiera na metodzie Intermittent Fasting. Polega ona na jedzeniu 3 posiłków w ciągu dnia, a następnie niejedzeniu żadnego posiłku przez następne 16 godzin. Jak określiła to gwiazda, jest to tzw. okienko żywieniowe. Podkreśliła również, że w czasie, gdy może spożywać posiłki, je to, na co ma ochotę.

Aktorka zdradziła również, czego unika i co usunęła ze swojej diety. Przede wszystkim ogranicza gluten, a także nie spożywa produktów zawierających soję. Dzięki tak świadomej diecie czuje się lżej i dużo lepiej. Jednak nie ukrywa, że potrzymanie takiej figury bardzo dużo ją kosztuje.

Jeśli chodzi o to, czy łatwo mi utrzymać sylwetkę to szczerze znam osoby, którym łatwo. Mnie nie aż tak łatwo. Nie ukrywam, że jest to bardzo dużo wyrzeczeń.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Źródło: "Fakt"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.