To z diety usunęła Małgorzata Rozenek-Majdan. Rodzina się dostosowała. "To najlepsze, co mogło mi się przytrafić"

Diety gwiazd i celebrytów są na świeczniku od wielu lat. Wiele osób chce dowiedzieć się, jaki jest przepis na idealną formę i na czym znani opierają swoją dietę. Małgorzata Rozenek-Majdan również często jest o to pytana. Zdradziła więc, co ogranicza, a na co sobie pozwala.
Zobacz wideo Młode ziemniaki z gzikiem - pyszny przepis

Małgorzata Rozenek-Majdan to popularna prezenterka, która od lat związana jest z telewizją. Z wykształcenia jest prawniczką, a także absolwentką szkoły baletowej. Jest mamą trzech synów i żoną Radosława Majdana. Jej kariera telewizyjna z roku na rok nabiera coraz większego tempa i można ją zobaczyć w wielu programach. Na swoim Instagramie dzieli się życiem prywatnym, a także opowiada o swoim sposobie odżywiania. Udzieliła również wielu wywiadów, w których tłumaczy, jak obecnie wygląda żywienie całej jej rodziny.

Dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan

Prezenterka w swoich social mediach niejednokrotnie prezentowała formę, która zachwycała internautów. Jednak za takim wyglądem idą również wyrzeczenia, szczegółowe dbanie o zdrowie i o ruch. Gwiazda w postach wyjaśnia, co pomogło jej osiągnąć taką sylwetkę.

Trening to podstawa, jest wiele darmowych treningów w necie. Sen jest bardzo ważny, na zabiegi to szczerze nie bardzo mam ostatnio czas. Nawadnianie - ultra ważne, ale żywienie to podstawa.
Najlepsza dieta? #Vege. Niejedzenie mięsa to najlepsze, co mogło mi się przytrafić, każdemu bardzo polecam, nawet okresowo. To uczucie lekkości, które towarzyszy diecie wegetariańskiej, powoduje, że chce Ci się latać. Wiosna to dobry czas na rozpoczęcie tej przygody.

W rozmowach, a także na swoich profilach podkreśla również, że cała jej rodzina jest na diecie wegetariańskiej. Sama prezenterka ogranicza również nabiał i węglowodany. Takie żywienie sprawia, że czuje się lekko i zdrowo. Jednak to nie ona była pomysłodawczynią takiego stylu życia. Z jej rozmowy z Plejadą dowiadujemy się, że to jej syn Stanisław zaproponował rodzinie zmianę diety.

Po prostu wrócił ze szkoły z takim pomysłem, że on nie chce jeść mięsa z powodów ideologicznych, szkoda mu zwierząt, oglądał dokumenty. W ogóle to młode pokolenie jest pokoleniem bardzo mocno ekologicznie rozbudzonym. Uważaliśmy to za świetny pomysł, ale jednak prowadzenie domu, który ma dwa rodzaje kuchni, jest trudne, a i tak nasza logistyka jest dość wymagająca, więc zdecydowanie pomyśleliśmy sobie, że to świetny pomysł do tego, aby przestać jeść mięso.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla również, że jej syn Henryk od urodzenia jest na diecie wegetariańskiej. Dodatkowo nie spożywa nabiału. Możemy również usłyszeć, że udało jej się otworzyć rodziców na nowe nawyki żywieniowe. Oni również przekonali się do diety bezmięsnej. Jak sama prezenterka mówi o tej diecie: To wymaga zmiany myślenia u rodziców i zaangażowania się w szukanie nowych składników w kuchni. Ale wbrew pozorom jest to naprawdę bardzo łatwe.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.