Na co wydać 80 zł? Na gofrownicę z Rossmanna. Robi najlepsze gofry. Podobne w Lidlu i Avans

By posmakować słodkich i chrupiących gofrów, nie musisz pakować się do samochodu i jechać nad morze. Używając odpowiedniego sprzętu, możesz zrobić je samodzielnie i mogą być one jeszcze smaczniejsze. W Rossmannie za gofrownicę zapłacisz grosze, a podobno urządzenia znajdziesz w Lidlu i Avans.

Gofry kojarzą mi się z polskim morzem i wakacjami. To właśnie tam jadłam ich najwięcej i z sentymentem wracam do tych chwil. Jednak by je zjeść, nie chce mi się jechać przez całą Polskę i z pewnością większość z nas ma tak samo. Najlepiej wtedy wyciągnąć z szafki własną gofrownicę i zrobić gofry w swojej kuchni. By jednak tak się stało, potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt. Sprawdzony i porządny będzie nam służyć przez lata. Ważne jest również to, by wychodziły z niego naprawdę smaczne i chrupiące gofry.

Na rynku można znaleźć naprawdę wiele gofrownic, które są warte uwagi. Jednak przeglądając internet, tylko trzy wpadły mi szczególnie w oko. Jedna z nich to gofrownica z Rossmanna która kosztuje 79,99 zł. Charakteryzuje się ona powłoką, która zapobiega przyleganiu ciasta, chłodnym w dotyku uchwytem, lampkami kontrolnymi, które pokazują, kiedy gofry są gotowe, a także gumowymi nóżki zapobiegające przesuwaniu.

Gofrownica RossmannGofrownica Rossmann Screenshot Rossmann

Gofrownica, która również jest warta uwagi znajduje się w Avans. Za 91,34 zł masz sprzęt, który przygotowuje aż 5 gofrów w kształcie serca na raz. Wyposażona jest również w funkcję zabezpieczającą przed przegrzaniem oraz izolowany termicznie uchwyt. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada lampki kontrolne. Można w niej regulować temperaturę, co sprawia, że gofry nigdy nie wyjdą spalone. 

Gofrownica AvansGofrownica Avans Screenshot Avans

Naszą ostatnią propozycją jest gofrownica z Lidla. Wyposażona jest w wysokiej jakości chroniącą przed przywieraniem powłokę. Posiada również płynnie regulowany termostat i lampkę pieczenia. Jakby tego było mało, ma także izolowany uchwyt, możliwość chowania kabla na spodzie urządzenia. W zestawie znajdziesz 15 przykładowych przepisów. Cena tego urządzenia to 99 zł.

Gofrownica LidlGofrownica Lidl Screenshot Lidl

Jak widać w sklepach można znaleźć różnego rodzaju gofrownice, ale każda z nich na pewno ci się sprawdzi. Możesz dokonać wyboru zważając na swój budżet, możesz również sugerować się opiniami lub opisem urządzeń. 

Kupując gofrownice z naszego zestawienia, możesz być pewien, że gofry wyjdą smaczne, chrupiące i lepsze niż z nadmorskiej budki. Do ich zrobienia również nie trzeba za wiele, a ciekawe i pyszne przepisy na pewno znajdziesz na naszej stronie. 

Często robisz domowe gofry?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.