Ed Sheeran rozdawał jedzenie z foodtrucka? Wielu londyńczyków dało się nabrać

Znane są przypadki pojawiania się w social media osób, które są uderzająco podobne do gwiazd kina lub muzyki. Niestety często słyszymy o nich przy okazji skandali, wymuszeń czy oszustw albo ich angażu w kontrowersyjnych projektach. Tym bardziej zaskakująca jest obecność Eda Sheerana, który... rozdawał wegańskie jedzenie.

Ed Sheeran promujący wegańskie nuggetsy?

Po zdjęciach krążących w sieci można próbować zgadywać czy jest to kolejny artystyczny projekt znanego muzyka. W Wembley, dzielnicy Londynu, na lokalnym zjeździe foodtrucków spore zainteresowanie wzbudził mężczyzna, który do złudzenia przypominał Eda Sheerana. "Muzyk" rozdawał jedzenie w okienku jednego z obecnych pojazdów. Czyżby nagrywanie płyt i koncertowanie nie było już dla niego satysfakcjonujące?

Zobaczcie także: Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana.

Zobacz wideo

Dzięki dziennikarskiemu śledztwu portalu TMZ możemy przeczytać, że obecność rudowłosego muzyka to bardzo sprytny chwyt marketingowy. Tym sposobem wegańska marka, która miała swój foodtruck na miejscowym festiwalu, promowała swoją propozycję bezmięsnej wersji nuggetsów. Strategia marketingowa okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż ludzie ustawiali się w długiej kolejce, by zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem. W sieci pojawiały się posty, w których różne osoby chwaliły się zdobyciem selfie z Edem Sheeranem.

 

Sobowtór Sheerana

Kim jest budzący zainteresowanie mężczyzna? To 25-latek na co dzień mieszkający w Manchesterze i nie jest to jego pierwszy angaż polegający na udawaniu znanego muzyka. W zeszłym roku w listopadzie youtuber Josh Pieters zabrał sobowtóra Eda do Stanów Zjednoczonych na walkę bokserską. Całą akcję udokumentował w swoim filmiku. Brytyjczyk był zaczepiany już na lotnisku, gdzie wiele osób prosiło o wspólne zdjęcie.

Zobacz również:

Więcej o: