Do repertuaru Netfliksa dołącza Ben & Jerry's z nowym smakiem lodów. Mieszanka idealna

Jeśli wielogodzinne maratony netfliksowe nie są wam obce, ten artykuł jest dla was. Firma Ben & Jerry's nawiązała współpracę ze słynną platformą internetową i stworzyła zaskakujące lody. Jaki mają smak i gdzie można je kupić?

Oglądanie filmów bez przekąsek? W życiu!

Oglądanie filmów i seriali rzadko ogranicza się do siedzenia na kanapie i patrzenia w ekran. Zwykle towarzyszą nam przekąski - czasem to chrupiące paluszki, innym razem kremowe lody, nierzadko też sięgamy po czekoladowe smakołyki. Stworzenie idealnej przekąski do oglądania ulubionego serialu było tylko kwestią czasu.

Nowy smak lodów Ben & Jerry's - netfliksowe szaleństwo

Ben & Jerry's - znana firma produkująca lody postanowiła połączyć siły z Netfliksem i stworzyć produkt, po który z chęcią będą sięgać wszyscy miłośnicy zarówno lodów, jak i oglądania filmów oraz seriali. Nowy smak zahacza o najczęściej wybierane przekąski. Netflix & Chilll'd to połączenie masła orzechowego ze słodko-słonymi preclami i czekoladowym brownie. Dostępne będą zarówno w wersji klasycznej, jak i bez nabiału.

Jeśli zdarzy się wam poplamić ulubioną bluzkę podczas oglądania kolejnego odcinka serialu, bez obaw. Sprawdźcie nasze myki na odplamianie ubrań z czekolady czy wina.

Zobacz wideo

Nowe lody - kiedy i gdzie?

Nowy smak lodów będzie można kupić już w połowie lutego. Pojemniczki pojawią się w sklepach na terenie 20 krajów, w tym także w Polsce. Gdzie dokładnie? Lista miejsc, w których można dostać lody Ben & Jerry's, znajduje się na ich stronie internetowej. Owoc współpracy obu firm reklamuje pomysłowe wideo zamieszczone na Youtube. 

 

Zobacz także: