Do kiedy Biedronki będą czynne dłużej? Znamy odpowiedź!

W tygodniu przedświątecznym sklepy Biedronki czynne były od 6 do 24, a niektóre nawet całodobowo. Jak informują przedstawiciele sieci, dłuższe godziny otwarcia, czyli Akcja 24, będą obowiązywały jeszcze dłużej.

Biedronki otwarte dłużej

Aby umożliwić klientom swobodne i bezpieczne zrobienie zakupów, sieć sklepów Biedronka wydłużyła godziny otwarcia placówek. W okresie przedświątecznym część z nich była czynna przez 24 godziny na dobę, a część od 6 do 24. Sieć zdecydowała, że wydłużone godziny otwarcia placówek będą obowiązywać do 18 kwietnia.

Jak czytamy na Portalu Spożywczym, Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci Biedronka, w wydanym oświadczeniu poinformował, że Akcję 24 zdecydowano przedłużyć ze względu na duże zainteresowanie klientów. To rozwiązanie ułatwiło robienie zakupów przy obowiązującym ograniczeniu liczby klientów mogących przebywać w danym sklepie. Ułatwiło też zakupy osobom, które – na przykład ze względu na pracę – nie mogły czekać w kolejkach lub odwiedzić sklepu w ciągu dnia.

Akcja 24 obejmuje ponad 80 proc. sklepów sieci. Godziny pracy pozostałych musiały być dostosowane np. do godzin otwarcia galerii, w których placówka się znajduje lub przepisów wspólnot mieszkaniowych.

Zobacz wideo Zobacz, jak zrobić pyszne makaron z... konserwą. Oto prosty przepis.