Pomysł Heinz na walkę z nudą. Tych puzzli nie ułożycie tak łatwo. Jak je dostać?

Zalecane ograniczanie wyjść z domu odbija się na odkrywaniu ulubionych czynności. Wiele osób zaczęło piec własny chleb na zakwasie, rozmaite ciasta czy chlebek bananowy. Inni zajęli się układaniem puzzli. Ten pomysł podłapał producent słynnego keczupu Heinz.

Heinz dla zabicia nudy

Co prawda jedzenie samego keczupu raczej nie kojarzy się z pasjonującym zajęciem, jednak firma Heinz wpadła na pomysł, jak zająć wszystkich znudzonych przesiadywaniem w domu, a jednocześnie zareklamować swoje produkty godnie - jak na giganta przystało. Na Facebooku marki pojawiło się zdjęcie puzzli. Niby nic, a jednak wzbudziło ciekawość wielu osób. Na kartonikach bowiem nie ma żadnego nadruku. Jedyną dekorację stanowi jednolita barwa wszystkich części - to oczywiście typowo "heinzowska" czerwień.

570 puzzli z jednakowym wzorem dla fanów układanek (lub prawdziwie znudzonych)

Zestaw puzzli składa się z 570 elementów i zostało wyprodukowanych 57 takich paczek. Dlaczego akurat takie liczby? '57' reprezentuje liczbę różnych wersji popularnego keczupu, które dostępne są w sklepach na całym świecie.

Wszystkie zestawy można wygrać w konkursie. By tak się stało, należy napisać pod postem, jakie są wasze sposoby na walkę z nudą podczas rekomendowanej izolacji.

Zobacz wideo My walczymy z nudą gotowaniem. Przygotowaliśmy na przykład taki pyszny chlebek z mięsem. Zobaczcie, jak go zrobić.

Co sądzicie o takim sposobie na zabicie czasu? A może już wzięliście udział w konkursie?

Więcej o: