Do McDonald's wróciła sezonowa kanapka. Klienci ustawiają się w długich kolejkach

"Kanapka Drwala" ponownie pojawiła się w McDonald's. Pod restauracjami, w punktach drive thru, ustawiają się kolejki. W niektórych trzeba czekać nawet kilkadziesiąt minut.

"Burger Drwala" znów w McDonald's

W menu restauracji McDonald's, jak co roku o tej porze, pojawiła się "Kanapka Drwala". Wielu wielbicieli fast-foodów nie mogło doczekać się tego momentu. Ponieważ na ten moment nie można jadać posiłków na miejscu w restauracjach, pod lokalami McDonald's ustawiają się kolejki do punktów drive thru. W niektórych miejscach trzeba czekać na swoją kolej nawet przez kilkadziesiąt minut! Ogromne kolejki do McDonald's pojawiły się między innymi na Śląsku - w Rudzie Śląskiej ogonek wydawał się nie mieć końca, a w Rybniku przy ul. Żorskiej blokowało się rondo. Również z Warszawy i innych miast docierały informacje o długim oczekiwaniu na sezonową kanapkę.

Jedzenie z McDonald'sTrzymała jedzenie z McDonald's przez 24 lata. Nie spleśniało. Dlaczego?

Burger Drwala - cena i wersje

"Kanapka Drwala" wróciła w tym roku do menu w kilku wersjach. Można zamówić klasyczny "Burger Drwala" za 16,90 zł, w wersji z kurczakiem za 15,90 zł, na ostro w cenie 17,40 zł lub podwójnego po 19,90 zł, a także - po raz pierwszy - z dodatkiem żurawiny za 17,40 zł.

McDonald's zdradza, jak jeść ich zestawy, kiedy ma się zajęte ręce [TRIK]Australijski oddział McDonald's: Zaskakujący trik na jedzenie zestawów

Więcej o: