Wsiadł do samolotu i zamówił kurczaka. Po zjedzeniu nie mógł powiedzieć nic innego. Zaskakujące słowa

Wybierając się w podróż samolotem, zwraca się uwagę na komfort, który zapewniają linie lotnicze. Popularny youtuber sprawdził, jak wygląda to na pokładzie popularnego niemieckiego przewoźnika. Spróbował tam jedzenia i ocenił, jaka jest jakość tych produktów. Reakcja była szokująca.

Podróżowanie samolotem jest popularne przez cały rok. Jednak w okresie wakacyjnym coraz więcej osób decyduje się na ten środek transportu. W zależności od linii lotniczych i ceny biletu można zasmakować w nich rozmaitych gotowych dań, które mają w ofercie. YouTuber Dymitr Błaszczyk, prowadzący kanał Sprawdzam Jak, pokazał, co można zjeść w samolocie firmy Lufthansa. Zrobił również test smaku, który okazał się zaskoczeniem.

Zobacz wideo Placuszki warzywno-drobiowe

Smak jedzenia w liniach lotniczych

Gdy mówi się o jedzeniu, które można zjeść w samolocie, mało kto myśli o wykwintnych daniach i wysokiej jakości. Jednak okazuje się, że można się bardzo pozytywnie zaskoczyć. Na kanale YouTube Sprawdzam Jak ukazał się niedawno krótki materiał o jedzeniu na pokładzie samolotów Lufthansy. YouTuber zamówił jedno danie mięsne i jedno wegetariańskie. Co znalazł na talerzu?

Wersja wegetariańska składała się z bułki, masła, serka brie, sałatki, ciasta czekoladowego, a także pierożków zatopionych w sosie. Zdaniem testera pierożki nie smakowały najgorzej, jednak było czuć, że jest to danie odgrzewane. Dodał, że nie ma tragedii, ale zawsze może być lepiej.

Na drugi rzut wybrał danie mięsne. Było ono podane z podobnymi dodatkami jak to wegetariańskie. Również można było zasmakować ciasta czekoladowego, bułki, masła, sałatki oraz serka brie. Do standardowego zestawu dostał także potrawę, która miała w sobie ryż, warzywa, a także kurczaka w sosie teriyaki. Ta propozycja bardziej przypadła mu do gustu.

Słodki, bardzo octowy, soczysty. Bardzo dobry

- ocenił.

Na temat czekoladowego brownie także powiedział kilka słów. Jego zdaniem jak na dania, które można skonsumować na pokładzie samolotu, są naprawdę niezłe.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: