"Czułem się więźniem własnego ciała". Jak Patryk Vega schudł 60 kg? Zdradził, co jadł na diecie

Przemiana Patryka Vegi na wielu osobach zrobiła wrażenie. Reżyser swego czasu schudł bowiem prawie 60 kilogramów, a różnica była widoczna gołym okiem. W rozmowie z Plejadą zdradził, na czym oparł swoją dietę. Na odpowiednim odżywianiu jednak się nie skończyło. Vega podszedł do odchudzania bardziej kompleksowo.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Metamorfoza Patryka Vegi. "Czułem się więźniem własnego ciała"

Patryka Vegę z pewnością kojarzą wszyscy. Parę lat temu gwiazdor przeszedł sporą przemianę. Reżyser schudł bowiem prawie 60 kilogramów. Przyznaje, że późno zdecydował się na odchudzanie, ponieważ wcześniej, gdy był młodszy, nadwaga aż tak bardzo mu nie przeszkadzała.

Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała

- mówił w 2018 roku w rozmowie z Plejadą. Wówczas w niecały rok, bo dokładnie w osiem miesięcy, reżyserowi udało się schudnąć aż 44 kg. Nie zatrzymał się jednak i chudł dalej. Ostatecznie w 2020 roku pochwalił się, że zgubił łącznie 57 kg.

 

Patryk Vega schudł prawie 60 kg. Jak to zrobił?

Wiele osób zastanawia się, co gwiazdor musiał zrobić, żeby osiągnąć tak spektakularny wynik. W rozmowie z Plejadą Vega zdradził, jak wyglądała jego dieta. Przede wszystkim jadł regularnie, pięć posiłków dziennie. Poza tym postawił przede wszystkim na dwa produkty, które w dużej ilości były obecne we wszystkich wspomnianych posiłkach: mięso oraz warzywa.

Patryk Vega nie skupił się jednak tylko na odżywianiu. Do diety dołożył też aktywność fizyczną. Reżyser miał ćwiczyć nawet kilka razy w tygodniu. Na Instagramie można znaleźć jego zdjęcia między innymi ze ścianki wspinaczkowej. To połączenie sprawiło, że schudł blisko 60 kg, a już po utracie 40 przyznał, że od 20 lat nie czuł się tak dobrze.

 

Warto jednak pamiętać, że to, co zadziałało u Vegi, niekoniecznie zadziała u każdej innej osoby. Dlatego chęć wprowadzenia diety zawsze należy najpierw skonsultować ze specjalistą, który zleci odpowiednie badania i dobierze dietę zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami i możliwościami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.