Gwiazda "Gogglebox" schudła 30 kg. Zdradziła, w jaki sposób to osiągnęła. To musiała wyeliminować

Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" od jakiegoś czasu zachwyca wszystkich swoją figurą. Bowiem schudła aż 30 kg, a każdy zadaje sobie pytanie, jak to zrobiła. Celebrytka zdradziła, co musiała wyeliminować, by dziś móc chwalić się taką sylwetką.
Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Od blisko 10 lat na antenach telewizorów możemy oglądać Sylwię Bombę. Zdobyła ona sympatię fanów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i szybko stała się rozpoznawalna. Dziś na swoim Instagramie zebrała ponad 800 tysięcy odbiorców, którzy każdego dnia bacznie śledzą jej życie. Właśnie tam dzieli się perypetiami dnia codziennego, a także pokazuje przeciwności losu, z którymi musi walczyć. Dzięki prowadzeniu tego profilu na początku roku 2022 zdradziła, że podejmie się metamorfozy, która będzie miała za zadanie zmienić jej styl życia oraz figurę. Jakiś czas temu pochwaliła się efektami, a fani nie oszczędzają na komplementach. Patrząc na przemianę nasuwa się tylko jedno pytanie: jak ona to zrobiła? Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź, ponieważ gwiazda opowiedziała, z czego musiała zrezygnować i jakich działań się podjęła.

Tak Sylwia Bomba schudła 30 kg. To nie tylko dieta

Życie gwiazd interesuje nas wszystkich. Gdy tylko postanawiają podjąć się pewnych zmian w swoim życiu bacznie ich oglądamy. Sylwia Bomba również skierowała na siebie wiele par oczu, a to dzięki podjęciu się wyzwaniu. Oświadczyła bowiem, że podejmie się metamorfozy sylwetkowej, a pierwsze efekty można było zobaczyć na jej profilu na Instagramie.

W pierwszej kolejności skonsultowała się ze specjalistą. Zdradziła, że niejednokrotnie próbowała różnych diet, jednak skutki były marne. Dopiero badania wykazały, że cierpi na insulinooporność, a ta diagnoza pozwoliła na dokładniejszy dobór żywienia. Co więc pomogło celebrytce schudnąć aż 30 kg? Przede wszystkim wyeliminowała z jadłospisu warzywa, które zawierają skrobię. Nie jada więc już ziemniaków, fasoli, a także kukurydzy. Na jej talerzu nie znajdzie się również ryż, makaron, pieczywo czy składniki zawierające dużą ilość cukru.

 

Jednak podkreśla, że dieta to nie wszystko. Oczywiście, jest ona bardzo kluczowa, ale w tej przemianie pomogły jej również treningi. Dzięki takiemu połączeniu zobaczyła efekty nie tylko na wadze, a także zaobserwowała znaczną zmianę w stanie skóry. W wywiadzie z Party.pl powiedziała

Ja zawsze się odchudzałam dietą, bo dieta to jest 70% sukcesu, ale teraz dołożyłam ćwiczenia, bo ich mi naprawdę brakowało.

Pomimo zmiany stylu życia, a także trzymaniu się diety Sylwia Bomba pozwala sobie na pewne odstępstwa. W tej samej rozmowie zdradziła, że zdarza jej się wypad po fast foody. Nie robi tego zbyt często, bo wie, że pełnowartościowe posiłki lepiej wpływają na jej organizm.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: