Deska do krojenia z Lidla jest idealna. Ma pod spodem pojemnik. Podobne w Media Expert i Tadar

W kuchni przydają się nam różnego rodzaju akcesoria. Jednym z nich jest deska do krojenia. Ta jest wyjątkowa i świetna, a to za sprawą pojemnika, który znajduje się pod spodem. Ułatwia on przyrządzanie potraw i sprawdzi się każdemu kucharzowi.

Wybór deski do krojenia może wydawać się banalnie prosty. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie łatwe i spośród wielu dostępnych akcesoriów trudno wybrać to jedno. Na szczęście dzięki temu artykułowi nie trzeba szukać za długo. Poniższe deski do krojenia wydaje się idealne do codziennego użytku, a także dla tych, którzy zajmują się gotowaniem zawodowo. Wszystko to za sprawą pojemnika, który znajduje się pod drewnianą częścią deski.

W Lidlu za 29,99 zł można znaleźć kompaktową deskę do krojenia, która posiada również biały pojemnik. Dzięki temu, że deska wykonana jest z bambusa nie musimy martwić się, że podczas krojenia będzie ona stanowi dla nas zagrożenie. Plastikowe deski mają to do siebie, że podczas krojenia składników kroimy również plastik, który później trafia do posiłków. W tym przypadku nie mamy się o co martwić. Deska ma wymiary 38 x 25,8 x 3,5 cm, co sprawia, że zmieści się w każdej kuchennej szafce. Dodatkowo producent zaznacza, że można myć ją w zmywarce, co ułatwia nam dbanie o nią.

Deska do krojenia LidlDeska do krojenia Lidl Screenshot Lidl

Kolejną deską, którą można znaleźć na rynku, jest ta z Media Expert. Za cenę 42,99 zł dostajemy deskę, która  sprawdzi się przy krojeniu produktów spożywczych lub serwowaniu wędlin, czy serów. Jej elegancki wygląd przyciąga uwagę. To za sprawą bambusowego wykonania, które jest estetyczne i praktyczne, wydaje się ona trwała, odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Pojemnik po wysunięciu służy jako miejsce na odpadki lub pokrojone produkty.

Deska do krojenia Media ExpertDeska do krojenia Media Expert Screenshot Media Expert

Podobną deskę można również znaleźć w Tadar. Ta jednak deska ma w sobie dwa zastosowania. Można na niej kroić pieczywo i je podawać. Dzięki otworom okruchy z chleba lub bułek trafiają do pojemnika znajdującego się pod spodem. Jej cena to 33,19 zł, a wymiary 38 x 23 cm. Producent zaznacza, że najlepiej myć ją po każdym użyciu, a do tego wycierać ją do sucha. Dodatkowo przed pierwszym użyciem warto ją zaimpregnować, by posłużyła nam latami.

Deska do krojenia TadarDeska do krojenia Tadar Screenshot Tadar

Pomimo że na rynku można znaleźć wiele pięknych desek do krojenia, moim zdaniem najlepiej wybrać te praktyczne, które nie tylko świetnie wyglądają, a także będą bardzo przydatne podczas gotowania. Przed zakupem jakiejkolwiek deski zapoznaj się z jej opisem, a także zaleceniami od producenta, w jaki sposób masz o nią dbać.

Deski do krojenia z pojemnikiem na pewno będą ci służyć latami i będziesz z nich bardzo zadowolony. Dzięki pojemnikowi twoje krojenie stanie się dużo prostsze i szybsze. Dodatkowo takie deski świetnie się prezentują na stole i mogą stać się dekoracją. Na rynku można znaleźć wiele desek do krojenia, a dzięki temu, że różnią się od siebie, a także mają inne ceny, każdy z nas może znaleźć coś dla siebie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.