Pracowniczka sieci fast food zasnęła twarzą w kanapce klienta. Wideo to hit w sieci, ale wskazuje też poważny problem

Na TikToku popularność zdobywa filmik z popularnego baru kanapkowego, na którym pracowniczka zasypia podczas przygotowywania posiłku dla klienta. Nagranie spowodowało oburzenie u wielu osób. Niektórzy sugerują działanie narkotyków.

Pracowniczka zasnęła podczas przygotowywania kanapki

Użytkownik TikToka opublikował nagranie, na którym pracowniczka baru kanapkowego Subway w Chicago zasypia podczas przygotowywania posiłku dla niego i wręcz upada twarzą w kanapkę. Jak czytamy na portalu Daily Mail, nagranie bardzo szybko rozeszło się po sieci, również na innych platformach, i podzieliło komentujących.

 
Ja chciałem tylko kanapkę. Ta pani zasnęła na mojej kanapce! - napisał TikToker, ale dodał także: - Nawet nie wyobrażam sobie, jak bardzo musiała być zmęczona...

Powód do śmiechu czy raczej zaniepokojenia?

Chociaż część osób tylko śmiało się z filmiku i sytuacji, wielu użytkowników zaniepokoiło się stanem zdrowia pracownicy. Zwrócili uwagę na bardzo ważny aspekt - przepracowanie i wyczerpanie pracowników fast-foodów. Przyczyna tego tkwi zapewne w zbyt niskich płacach, surowych warunkach oraz długich godzinach pracy. Jak napisał jeden z użytkowników:

Nie stać nas na utrzymanie rodziny, opłacenie rachunków czy nawet dachu nad głową. Pensja minimalna nie wystarcza.

Ktoś z komentujących zasugerował, że pracownica Subwaya mogła być pod wpływem narkotyków. Autor nagrania od razu uciął te spekulacje:

Skończcie. Pani obudziła się po chwili. Na pewno nie była pod wpływem narkotyków.
Zobacz wideo Są tu fani kanapek? Ta w hapsowej wersji aż tonie w bekonie. Taki mały grzeszek...
Więcej o: