Amerykanka spróbowała polskich słodyczy. Internauci: Te wcale nie są najlepsze

Influencerka Grace Mary Williams ze Stanów Zjednoczonych postanowiła spróbować polskich słodyczy. Nagranie wywołało wśród internautów olbrzymią burzę. Wiele osób uważało, że nie są to ani najlepsze, ani najpopularniejsze polskie słodycze.

Każdy kraj ma charakterystyczne dla siebie słodycze. W Polsce są to m.in. ptasie mleczko, delicje czy cukierki krówki. Amerykańska influencerka opublikowała film, w którym testuje popularne, polskie słodycze. Jak jej smakowały? 

Zobacz wideo Jak wygląda odżywianie Anji Rubik? "Absolutnie się nie głodzimy"

Przetestowała najlepsze polskie słodycze. Zabrakło popularnych produktów 

Influencerka Grace Mary Williams ze Stanów Zjednoczonych przetestowała kilka rodzajów polskich słodyczy. Spróbowała pierników z nadzieniem o smaku śliwki, popularnych batoników oblanych czekoladą, wafli truskawkowych, delicji, a także sezamków i miętowych cukierków. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jej reakcje na poszczególne produkty widzimy na opublikowanym nagraniu. Najbardziej smakowały jej sezamki, które okazały się mniej słodkie, niż myślała. Doceniła również landrynki i czekoladowego batona. Do gustu nie przypadły jej z kolei pierniczki i delicje, które Polacy po prostu kochają. 

Internauci z Polski komentują test influencerki. "Jak można tak jeść delicje?" 

Nagranie z testu polskich słodyczy obejrzało ponad 180 tys. osób. Pojawiło się też wiele komentarzy - w tym Polaków. Proponowano, by następnym razem Grace sięgnęła po bardziej popularne produkty: ptasie mleczko, cukierki michałki czy kolorowe draże. 

Jak można tak jeść delicje!? Przecież żelka trzeba zostawić na koniec…

- napisał jeden z internautów.  

Inni zaś uważali, że reakcja kobiety na smak "nie zasługuje na to, żeby zjeść te wspaniałe polskie słodycze". Jeden z internautów stwierdził, że to "rani jego serce". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.