Tłusty czwartek 2021 - jakie oferty przygotowały sieciówki? Sprawdzamy

Tłusty czwartek coraz bliżej. Wiele osób już zbiera przepisy, by samodzielnie przygotować pączki, faworki i inne słodkie przekąski. Inni zaś stawiają na te kupne. Jakie oferty przygotowały sieci sklepów? Sprawdzamy.

Ceny pączków w tłusty czwartek w Biedronce

Gazetka Biedronki od 8 lutego 2021 roku wskazuje, że na tłusty czwartek sieciówka przygotowała całkiem rozbudowaną ofertę. Pączki na tłusty czwartek pojawią się w kilkunastu odsłonach. Te z nadzieniem o smaku orzechowym lub waniliowym dostaniemy za 1,39 zł za sztukę, zaś te ze śmietankowym, różanym, wiśniowym, karpatkowym lub z powidłami i skórką pomarańczową albo w kształcie serca z nadzieniem malinowym za 1,99 zł za sztukę. Pączki E. Wedel z nadzieniem czekoladowym są w stałej ofercie, zatem również w tłusty czwartek będzie można je kupić, Kosztują 2,49 zł za sztukę. W Biedronce będzie też można kupić faworki w cenie 4,99 zł za opakowanie 200 g.

Od 10 do 11 lutego specjalną promocją są objęte także pączki z dziurką z Wedla - przy zakupie ośmiu sztuk cztery dodatkowe dostaniemy gratis. Przy zakupie sześciu klasycznych pączków z cukrem pudrem albo lukrowanych marki własnej Biedronki, Słodka Kraina, za sztukę zapłacimy 0,55 zł. W sklepach sieci będzie można kupić także kartonik 12 pączków z marmoladą w promocyjnej cenie - jednak w gazetce nie podano konkretnej kwoty - być może będzie ujawniona bliżej czwartku.

Zobacz wideo Po czym poznać najlepszego pączka? Sprawdzamy

Ceny pączków w tłusty czwartek w Lidlu

Tłusty czwartek będzie można świętować także w Lidlu. W sieci promocje obowiązują już od poniedziałku. W ofercie są pączki z nadzieniem wieloowocowym za 0,79 zł za sztukę (tańsze o 20 proc.), pączki premium z nadzieniem wiśniowym za 2,99 zł, z nadzieniem różanym i skórką pomarańczy za 1,69 zł, z kremem z czekoladą za 1,99 zł czy z powidłami śliwkowymi za 1,49 zł. Za 1,79 zł kupimy także gniazdka z lukrem oraz pączki z solonym karmelem. W Lidlu dostaniemy też opakowanie faworków 200 g za 4,99 zł (taniej o złotówkę w porównaniu do stałej oferty) oraz minipączki serowe 200 g za 6,99 zł. Podobnie jak w Biedronce, tu też kupimy pączki firmy E. Wedel z kremem czekoladowym w cenie 2,49 zł za sztukę. Słodkości można zapakować w ozdobny kartonik "na wynos" za 0,99 zł, ale sieć oferuje je za darmo przy zakupie czterech pączków, poza tymi z nadzieniem wieloowocowym (limit gratisowych kartoników - jeden na paragon; akcja trwa od 8 do 13 lutego).

Ceny pączków w tłusty czwartek w Carrefourze

Pączki na tłusty czwartek w Carrefourze będzie można kupić luzem (jednak nie podano ceny), a przy zakupie opakowania 10 sztuk za całość zapłacimy 5,99 zł. Oferta ważna jest przez trzy dni - od 9 do 11 lutego. Ponadto w sieci dostaniemy ekologiczne pączki bezglutenowe pieczone w cenie 10,39 zł za opakowanie dwóch sztuk.

Ceny pączków w tłusty czwartek w Aldi

Pączki z marmoladą w Aldi kupimy za 0,99 zł za sztukę, tak samo jak z adwokatem. Te z nadzieniem różanym i lukrem dostaniemy w cenie 1,49 zł za sztukę, wydłużone z czekoladą za 1,39 zł, a w kształcie serca za 1,99 zł. W ofercie sieci są także muffiny czekoladowe po 1,89 zł (taniej o 24 proc.), pączki z dziurką z cukrem za 0,69 zł (taniej o 20 proc.) oraz faworki po 4,99 zł za opakowanie 200 g.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.