Karp droższy od krewetek? Nie w Lidlu. Rybę dostaniesz za darmo, a my podpowiemy, co należy zrobić

Ceny karpia w tym roku zawalają z nóg i wielu z nas kurczowo trzyma się za portfel, planując świąteczne wydatki. Sieć sklepów Lidl jednak wyszła naprzeciw swoim klientom i rozdaje rybę niemal za darmo. Promocja na karpia obowiązuje w weekend 17-18 grudnia. Podpowiemy, co zrobić, by podreperować świąteczny budżet kupując wtedy karpia.

Więcej świątecznych informacji znajdziesz na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Ceny karpia w tym roku są wyższe niż kiedykolwiek i miłośnicy tradycyjnych potraw wigilijnych zastanawiają się, czy zbankrutować, czy może postawić na tańsze krewetki... Nie trzeba się zastanawiać, tylko w przyszły weekend (17-18 grudnia) ruszać do Lidla. Właśnie wtedy rozpocznie się specjalna akcja świąteczna, która pomoże podratować świąteczny budżet.

Karpiowe szaleństwo w Lidlu - rybę dostaniesz za darmo

Oczywiście to nie tak, że każdy, kto ustawi się w kolejce, dostanie rybę. Żeby dostać od Lidla karpia za darmo, trzeba spełnić konkretne, jasne warunki. To akcja promocyjna pozbawiona kruczków i niedomówień. Jedyne, co musisz zrobić, to pójść do Lidla z zainstalowaną aplikacją. W weekend 17-18 grudnia, musisz kupić karpia - tyle ile chcesz, ponieważ sklep zapewnia, że ryb nie zabraknie. Po zakupie karpia i zeskanowaniu karty naliczy się rabat w wysokości takiej, ile wynosiła cena kupionej ryby. 

Karp za darmo w Lidlu 

Kiedy kupisz karpia, równowartość jego ceny naliczy ci się w postaci rabatu w aplikacji. Możesz wykorzystać go w dniach 22-24 grudnia. Ważne jest, że rabat naliczy się wtedy, kiedy łączna zawartości produktów w koszyku przekroczy 249 zł. W tę cenę nie wliczają się produkty objęte akcyzą takie jak alkohol i wyroby tytoniowe, a także produkty do początkowego karmienia niemowląt.

Więcej o: