Zamówiła jedzenie od Magdy Gessler i dostała zepsuty bulion. "Przeszedł gruby proces kiszenia?"

Magda Gessler znana jest z jedzenia, którym zachwyca się cała Polska. Prowadzi kilka restauracji, a także pomaga innym w ich biznesach. Okazuje się jednak, że nawet u niej zdarzają się wpadki. Tiktokerka pokazała, jaką zupę dostała od samej guru gastronomii. Nie jest pierwszej świeżości.
Zobacz wideo Sprawdzamy pączki od Magdy Gessler. Cena w tym roku kosmiczna

Magda Gessler to ikona polskiej gastronomii. Wiele osób uważa ją za autorytet kulinarny, a właściciele restauracji zapraszają ją do siebie, by pomogła im w prowadzeniu biznesu. Jest również właścicielką takich miejsc jak Zielnik, Restauracja Polka Magda Gessler, Ale Gloria, Słodki Słony i U Fukiera. W swojej ofercie ma również catering. To właśnie oni codziennie dostają gotowe dania, nad którymi czuwają najlepsi kucharze restauratorki.

Tiktokerka @wyzszy_instytut_smaku, która na swoim profilu testuje popularne miejsca i smakołyki, postanowiła sprawdzić, jak wyglądają i smakują dania, które w takim cateringu można dostać. Niestety, już pierwszego dnia zaliczył niemałą wpadkę. Co się wydarzyło? Twórczyni dostała zupę, która wyglądała na zepsutą.

Zepsuta zupa z cateringu Magdy Gessler

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Zamawiając jedzenie od znanych osobowości, z góry zakłada się, że wszystko będzie z nimi w porządku. A w przypadku Magdy Gessler szczególnie ma się takie oczekiwania. Niestety okazuje się, że nie zawsze można spodziewać się jedzenia wykonanego w stu procentach dobrze. Tiktokerka podczas wyjmowania dań zauważyła coś niepokojącego. Zupa, która została jej przywieziona, nie wyglądała na świeżą. Spuchnięte opakowanie sugerowało, że bulion, który był w nim zamknięty, może nie być świeżą produkcją.

No i wszystko byłoby dobrze, gdyby tylko nie wysłali mi zepsutego bulionu. Wydaje mi się, że poszedł tutaj gruby proces kiszenia. (…) Aż jestem ciekawa, czy jutro też dojedzie coś zepsutego. No słabo.

Internauci także byli oburzeni tym, co spotkało dziewczynę:

W życiu bym tego nie kupił.
Co za dramat.
No widać, że ten rosół cały spuchnięty.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.