Zagraniczny influencer zrobił sobie dzień z polskim jedzeniem. Skrzywił się, jedząc ten jeden produkt

W mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowsze wyzwania i testy. Jeden z zagranicznych influencerów postanowił, że przez cały dzień będzie jadł wyłącznie polskie jedzenie. Czy mu smakowało? Sprawdźmy.

Polskie jedzenie to jedzenie z wieloletnią tradycją. Kochają je nie tylko Polacy, ale i turyści, którzy przyjeżdżają do nas, by go spróbować. Największym hitem są pierogi, które są rozsławione na całym świecie. Nie zabrakło ich również w tym zestawieniu. 

Zobacz wideo Zaskakująco dobry pasztet z wątróbek i równie smakowity kolega wegetariański

Przez cały dzień jadł tylko polskie jedzenie. Co mu posmakowało, a co nie? 

Zagraniczny influencer Tommy Winkler zaplanował, że przez cały dzień będzie jadł wyłącznie polskie jedzenie. W tym celu udał się do polskiego sklepu "Górka Deli" z polskimi, domowymi produktami. Kupił ich sporo. Co mu smakowało, a co nie? Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Na śniadanie zjadł sałatkę jarzynową, która, sądząc po jego minie, nawet mu posmakowała. Zagryzł ją kiełbasą wieprzową, która również zrobiła na nim pozytywne wrażenie. Na lunch był pasztet drobiowo-wieprzowy, który wyraźnie mu nie smakował. Kiełbasa góralska była w jego opinii "pyszna". 

Zagraniczny influencer zrobił sobie dzień z polskim jedzeniem. Skrzywił się, jedząc ten jeden produktZagraniczny influencer zrobił sobie dzień z polskim jedzeniem. Skrzywił się, jedząc ten jeden produkt Fot. Facebook/Tommy Winkler

Kupił jedzenie w polskim sklepie. Zajadał się nim przez cały dzień 

Przekąską były pierogi ruskie, które zdecydowanie mu smakowały. Kotlet de volaille również zrobił na młodym mężczyźnie pozytywne wrażenie. Placki ziemniaczane także uznał za przepyszne. Trudno określić, czy smakowały mu kluski śląskie, makowiec z kolei okazał się strzałem w dziesiątkę. Batonik Prince Polo to kolejny bardzo dobry wybór, tak jak kołaczki.  

Ogólna ocena, którą przyznał polskiemu jedzeniu, to 8,8/10. Niektórzy internauci pytali, gdzie podziały się bigos i schabowy oraz rosół, pomidorowa czy barszcz z uszkami.  

Więcej o: