Wzięłam 40 zł i poszłam do Action. Kupiłam najlepszy sprzęt do śniadań. W Lidlu i Media Expert podobne

Kupowanie sprzętów do domu to bardzo fajne zajęcie, które wiele osób relaksuje. Wybranie się więc do kilku sklepów, w celu znalezienia najlepszego opiekacza może być więc czymś świetnym. Ostatnio byłam w kilka z nich i zrobiłam rozeznanie. Jestem przekonana, że i tobie się one sprawdzą.

Dobre śniadanie chce jeść każdy. Ale aby takie było trzeba czasem zakupić odpowiedni sprzęt. Ja jestem zakochana w zapiekanych kanapkach, które można wykonać posiadając opiekacz. Jeśli jeszcze nie masz go w swojej domowej kolekcji, to czas to jak najszybciej nadrobić. To właśnie w nim zrobić najlepsze kanapki, które posmakują całej twojej rodzinie.

Jeśli masz niedaleko Action to właśnie tam warto się skierować po ten właśnie sklep. Nie potrzebujesz nawet za wiele w portfelu, bo nie wydasz więcej niż 40 zł. Cena tego urządzenia w tym miejscu to 39,95 zł. Opiekacz ten jest w kolorze białym, posiada również dużą płytę do smażenia z nieprzywierającą powłoką, a także lampki kontrolne. To właśnie dzięki tym światełkom masz pewność, kiedy wyciągnąć tosty, by nie były spalone.

Opiekacz ActionOpiekacz Action Screenshot Action

Jednak nie tylko w Action znajdziemy tego typu urządzenie. Lidl również może się pochwalić opiekaczem, który ma w swojej ofercie. Za 79,90 zł możesz mieć sprzęt, w którym zrobisz dwie gorące kanapki. Posiada on aluminiowe płyty do opiekania z powłoką zapobiegającą przywieraniu, którą w prosty sposób można wyczyścić. Dodatkowo ma również lampki kontrolne i blokowany uchwyt. Kupując ten opiekacz, w zestawie są również umieszczone przepisy na pyszne dania z wykorzystaniem tego urządzenia.

Opiekacz LidlOpiekacz Lidl Screenshot Lidl

Z wykorzystaniem opiekacza, który można kupić w Media Expert, możesz zrobić pyszne i ciepłe zapiekane kanapki. Sprzęt ten również posiada płyty, do których nic nie przywiera, a mycie jest banalnie proste. Robiąc w nim kanapki uzyskujesz cztery trójkątne kawałki, które są pełne smaku i aromatu. Opiekacz charakteryzuje się lampkami kontrolnymi, nienagrzewającą się obudową, schowkiem na przewód, a także termostatem. Jego cena to 149 zł.

Opiekacz media expertOpiekacz media expert Screenshot Media Expert

Jeśli chcesz zjeść o poranku coś na ciepło, co jest proste i szybkie w wykonaniu, to zdecyduj się na kupno opiekacza. Każdy z nich jest kompaktowy i nie zajmuje za dużo miejsca. Spokojnie znajdziesz na niego przestrzeń w swojej kuchni i na pewno jego zakup będzie dobrym wyborem.

Pamiętaj jednak, by po każdym użyciu go oczyścić. Dzięki temu sprzęt będzie mógł służyć ci nawet latami i nie będzie się psuł. Ważne jest również, by nie używać do niego metalowych elementów np. noża, czy widelca. Gdy tak będziesz robić możesz uszkodzić powierzchnię.

Lubisz kanapki w takiej formie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.