Meghan Markle zdradziła, jak dekoruje stół i jakie przysmaki serwuje na święta

Księżna Meghan Markle tegoroczne święta spędzi z dala od rodziny królewskiej i jej zamku w Sandrigham. Wraz z księciem Harrym, ich synem i matką Meghan, postawili na bardziej prywatne święta. Wywiad z 2015 roku, który na nowo wypłynął, obrazuje, jak książęca para może spędzić wspólnie Boże Narodzenie.

Jak Meghan Markle dekoruje stół na święta?

Meghan Markle, zanim została księżną Sussex, prowadziła bloga lifestyle'owego o nazwie The Tig. Pojawiały się na nim różne wskazówki - część z nich dotyczyła właśnie przygotowań do Bożego Narodzenia.

Przygotowując stół, postaw na prostotę. Biały obrus, serwetki, zdobione talerze i ozdobny zestaw sztućców. Białe kwiaty w niskich wazach będą idealną dekoracją

- radziła obecna księżna.

Jeśli wierzyć plotkom na temat jej indywidualizmu, być może również w tym roku będzie się tak prezentował świąteczny stół księżnej Sussex (zobacz również: Jak udekorować świąteczny stół?).

Zobacz także: Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo:

Zobacz wideo

Przepisy świąteczne od Meghan Markle

Księżna Meghan podzieliła się także swego czasu przepisem na świąteczny koktajl z wykorzystaniem mleka migdałowego. Wystarczą cztery szklanki niesłodzonego mleka, od sześciu do ośmiu suszonych daktyli i szczypta świątecznych przypraw do smaku. Jeśli chodzi o świąteczne potrawy, księżna polecała słodkie ziemniaki, które radziła doprawić połową łyżeczki pieprzu cayenne i sokiem z połowy cytryny.

Być może od tamtego czasu gusta Meghan się zmieniły - w końcu niegdyś sugerowała m.in. kupowanie używanych zastaw na targach lub ze stron internetowych słynących z handlu właśnie tanimi i używanymi przedmiotami. Te wskazówki mogłyby nie do końca spodobać się babci Harry'ego, królowej Elżbiecie, której majątek został oszacowany na 530 milionów dolarów i która z pewnością może pochwalić się wystawną i drogą zastawą, której nie nabyła na pchlim targu.

Może cię również zainteresować: Co jedzą na święta członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej? Były pracownik zdradza szczegóły

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.