Emisja 'Kuchennych Rewolucji' wstrzymana. Powodem jest koronawirus

W tym roku najsłynniejszy program Magdy Gessler obchodzi dziesiąty jubileusz. Jednak producenci nie mogą promować go tak, jak zakładali do tej pory. Przez pandemię koronawirusa musieli wprowadzić zmiany w emisji odcinków nowej edycji 'Kuchennych Rewolucji'.

Nowe odcinki 'Kuchennych Rewolucji' wstrzymane

Problem związany z pandemią koronawirusa, a tym samym wprowadzonymi obostrzeniami rządu, by unikać wychodzenia z domów, dotknął także branżę rozrywkową. Wydawałoby się, że ucierpią jedynie programy nagrywane na żywo lub z dnia na dzień. Okazuje się jednak, że emisja również tych nagranych musi zostać odroczona.

Do takich programów należą 'Kuchenne Rewolucje' Magdy Gessler. W tym roku widzieliśmy już trzy odcinki z najnowszej, 21-szej już edycji programu. W najbliższym czasie czeka nas zaledwie jeszcze jeden, a nie - jak było do tej pory - 10 lub 11.

Zobacz wideo Magda Gessler o 'zielonych posiłkach' i tańcu: 'Ja kwitnę!'

Skąd decyzja producentów?

Producenci postanowili ograniczyć liczbę emitowanych odcinków z nowej serii. Powodem jest niepewna sytuacja w związku z pandemią koronawirusa. W ten sposób chcą się zabezpieczyć na wypadek przedłużającej się izolacji i braku możliwości nagrywania kolejnych serii 'Kuchennych Rewolucji'. W czwartkowe wieczory będziemy mogli oglądać starsze odcinki programu.

'Kuchenne Rewolucje' to niejedyna produkcja TVN-u, której emisja została odroczona. Wśród wstrzymanych programów znajdują się także między innymi 'Kuba Wojewódzki', 'Superwizjer' oraz 'Milionerzy'.

Więcej o: