Emisja 'Kuchennych Rewolucji' wstrzymana. Powodem jest koronawirus

W tym roku najsłynniejszy program Magdy Gessler obchodzi dziesiąty jubileusz. Jednak producenci nie mogą promować go tak, jak zakładali do tej pory. Przez pandemię koronawirusa musieli wprowadzić zmiany w emisji odcinków nowej edycji 'Kuchennych Rewolucji'.

Nowe odcinki 'Kuchennych Rewolucji' wstrzymane

Problem związany z pandemią koronawirusa, a tym samym wprowadzonymi obostrzeniami rządu, by unikać wychodzenia z domów, dotknął także branżę rozrywkową. Wydawałoby się, że ucierpią jedynie programy nagrywane na żywo lub z dnia na dzień. Okazuje się jednak, że emisja również tych nagranych musi zostać odroczona.

Do takich programów należą 'Kuchenne Rewolucje' Magdy Gessler. W tym roku widzieliśmy już trzy odcinki z najnowszej, 21-szej już edycji programu. W najbliższym czasie czeka nas zaledwie jeszcze jeden, a nie - jak było do tej pory - 10 lub 11.

Zobacz wideo Magda Gessler o 'zielonych posiłkach' i tańcu: 'Ja kwitnę!'

Skąd decyzja producentów?

Producenci postanowili ograniczyć liczbę emitowanych odcinków z nowej serii. Powodem jest niepewna sytuacja w związku z pandemią koronawirusa. W ten sposób chcą się zabezpieczyć na wypadek przedłużającej się izolacji i braku możliwości nagrywania kolejnych serii 'Kuchennych Rewolucji'. W czwartkowe wieczory będziemy mogli oglądać starsze odcinki programu.

'Kuchenne Rewolucje' to niejedyna produkcja TVN-u, której emisja została odroczona. Wśród wstrzymanych programów znajdują się także między innymi 'Kuba Wojewódzki', 'Superwizjer' oraz 'Milionerzy'.

Więcej o:
Komentarze (32)
Emisja 'Kuchennych Rewolucji' wstrzymana. Powodem jest koronawirus
Zaloguj się
 • przyrom

  Oceniono 6 razy 4

  Nareszcie coś pożytecznego z Koronawirusa

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 4

  chwała panu najjaśniejszemu i wielkie dzięki .

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 3

  czy nie mogliby zakonczyc definitywnie? bylaby to jakas pozytywna wiadomosc w czasach pandemii

 • inkasent

  Oceniono 3 razy 3

  bzdura... po prostu uratowała już wszystkie knajpy...

 • beor

  Oceniono 3 razy 3

  Jak żyć?
  Tragedia!

 • koment22

  Oceniono 3 razy 3

  Przede wszystkim dalsza emisja byłaby zaprzeczeniem sensu tego programu. Jak bowiem widzowie mają skorzystać z restauracji skoro te są zamknięte ? Po co zatem ta rewolucja ?

 • tao-te

  Oceniono 2 razy 2

  No i dobrze nareszcie nikt tłustych kudłów z zupy nie będzie wyciągał , smacznego :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX