Magda Gessler otwiera sklep online! Co u niej kupimy?

Magda Gessler, najpopularniejsza polska restauratorka, otworzyła sklep internetowy "Schronisko smaków". Funkcjonuje on przy restauracji o tej samej nazwie, znajdującej się w Bukowinie Tatrzańskiej. Można w nim kupić naturalne produkty spożywcze - m.in. przetwory, wędliny i pieczywo.

Odwiedzając kolejne restauracje w ramach programu 'Kuchenne rewolucje', Magda Gessler przykłada ogromną uwagę do jakości sprzedawanych produktów. Kiepskie składniki wyczuwa od razu - 'Dlaczego wy trujecie ludzi' - to jeden z najsłynniejszych cytatów programu! Dziś najbardziej znana polska restauratorka ogłosiła otwarcie własnego sklepu internetowego, gdzie będzie można kupić wysokiej jakości produkty spożywcze: przetwory, mięsa, miody, pieczywo czy sosy.

Sklep z myślą o zabieganych

'Schronisko smaków' powstało, by każdy mógł mieć dostęp do doskonałej jakości produktów, które Gessler pamięta z dzieciństwa. Domowe przetwory robione na wzór tych z jej najmłodszych lat, naturalnie wędzone wędliny i mięsa, dobrej jakości pieczywo i wiele innych to przysmaki znajdujące się w ofercie sklepu. Restauratorka zaznacza, że sklep powstał przede wszystkim z myślą o ludziach, którzy nie mają czasu na przygotowywanie domowych produktów i chcą sięgać po to, co najlepsze.

Zobacz wideo Zobacz także: magda Gessler o 'zielonych posiłkach' i tańcu: 'Ja kwitnę!'

Co można kupić w 'Schronisku smaków'?

Magda Gessler szczególnie poleca naturalne przysmaki mięsne: peklowaną szynkę wędzoną na prawdziwym drzewie olchowym lub owocowym, doskonale doprawioną kiełbasę krakowską i boczek. Wśród najciekawszych produktów znajdują się również konfitura i sok z malin, syrop korzeniowy oraz konfitura pigwowa.

Wszystkie oferowane produkty spożywcze przyrządzane są według tradycyjnych receptur polecanych przez restauratorkę. Powstają w Bukowinie Tatrzańskiej, z dala od miejskich zanieczyszczeń, a do produkcji wykorzystywane są naturalne składniki.

Więcej o: