Tłusty czwartek. Magda Gessler pokazała kolejkę po pączki przed swoją warszawską cukiernią "Słodki Słony"

Tłusty czwartek można w wielu przypadkach poznać, przechodząc się ulicą, na której jest cukiernia. Przed każdą w tym dniu stoją bowiem kolejki Polaków, spragnionych pączków. Ogonel ustawił się również przed warszawską cukiernią "Słodki Słony", należącą do Magdy Gessler.

Tłusty czwartek. Magda Gessler pokazała kolejkę po pączki

Magda Gessler podzieliła się dziś z fanami, którzy obserwują ją na Instagramie nagraniem, które przedstawia klientów, zgromadzonych przed jej warszawską cukiernią "Słodki Słony". Nagranie opatrzyła podpisem "A miało nie być kolejek ... :) Dziękuję wam". Na filmie widzimy, że zarówno wewnątrz, jak i przed lokalem, zebrała się grupka amatorów pączków od słynnej restauratorki. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

Pączki Magdy Gessler - skład zaskakuje

Pączki Magdy Gessler z cukierni "Słodki Słony" to rarytas - także dla gwiazd. Ponoć zajada się nimi nawet znana trenerka - Ewa Chodakowska.

W jeden z poprzednich tłustych czwartków restauratorka zdradziła proporcje składników, których używa się w jej cukierni do przyrządzania pączków. Dla wielu fanów gwiazdy są one dosyć zaskakujące.

30 żółtek na kilogram mąki, to się czuje i masełko

- napisała Magda Gessler. Choć fani prosili o dokładną recepturę, gwiazda jej jednak nie zdradziła (więcej na ten temat: Magda Gessler zdradza przepis na pączki doskonałe. Fani zaskoczeni proporcjami).

Magda Gessler jest znana nie tylko z telewizji

Magda Gessler znana jest nie tylko ze swoich programów telewizyjnych (m.in. Kuchenne Rewolucje czy MasterChef, w którym jest jurorką). Gwiazda jest również właścicielką kilku restauracji i cukierni.

W lutym bieżącego roku w nowo otwartym, czterogwiazdkowym hotelu Aries Hotel & Spa Wisła powstała restauracja "Polka", którą swoim nazwiskiem firmuje właśnie Magda Gessler. Dwa lokale o tej nazwie, które należą do restauratorki, działają już w Warszawie i Łodzi.

Tak jest w każdy tłusty czwartek! Zobacz kolejkę pod najstarszą pączkarnią w Warszawie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (26)
Tłusty czwartek. Magda Gessler pokazała kolejkę po pączki przed swoją warszawską cukiernią "Słodki Słony"
Zaloguj się
 • to_jaaa

  Oceniono 10 razy 6

  Ale wiecie, że mniej więcej tyle samo osób stało przed każdą piekarnią/cukiernią? A do takich Zagoździnskich to raczej tej kolejce daleko.

 • chochelkadwa

  Oceniono 8 razy 4

  Pączki z kudłami?? dziękuję...

 • jacekczewa

  Oceniono 7 razy 3

  ludzie mają nasrane w tych pustych łbach

 • mgr.nauk

  Oceniono 7 razy 3

  Pączki Magdy koło dupy mi latają.

 • nikiforia1

  Oceniono 7 razy 3

  Też mi kolejka ha ha ha!

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 3

  głupi ten naród.

 • eisbergh

  Oceniono 2 razy 2

  Chealcie tego prostackiego pustaka. Kto jak nie wy zajmie sie promocja tej wulgarnej pudernicy

 • kamcha84

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba żart?! To ma być kolejka? Maks 15 min stania... Kolejka to u Zagoździńskich jest :) a poza tym... to trzeba mieć naprawdę kiełbie we łbie, żeby o tego mopa zapłacić 12 zł za jednego pączka...

 • klm747

  Oceniono 4 razy 2

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i niezapłaconymi podatkami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX