Nowe rozwiązania Auchan. Zakupy spożywcze zrobimy za pośrednictwem Allegro

Sieć sklepów Auchan rozszerza możliwości zakupów przez Internet. Rozwijane jest partnerstwo z platformą Szopi.pl oraz Allegro.pl. Za ich pośrednictwem można kupić gotowe zestawy produktów lub skomponować je według własnych potrzeb.

Zakupy z dostawą czy rezerwacja zestawów?

W ramach trwającego od czerwca ubiegłego roku partnerstwa z platformą internetową Szopi.pl, zakupy przez Internet z dostawą pod wskazany adres mogli zrobić klienci z Krakowa. Od początku kwietnia współpraca została poszerzona o dwa miasta - Wrocław i Poznań, a w planach jest wprowadzenie jej w kolejnych lokalizacjach.

Nową inicjatywą Auchan jest „Rezerwacja zestawów”. Została wprowadzona 7 kwietnia i polega na możliwości zamówienia konkretnego zestawu produktów oferowanego przez stronę. Teraz działalność została poszerzona o możliwość skomponowania własnego zestawu produktów. Można go opłacić przez Internet i odebrać na parkingu przed wskazanym sklepem lub w galerii. „Rezerwacja zestawów” jest również możliwa przez platformę Allegro.pl

W tym wyjątkowo trudnym czasie z najwyższą troską spoglądamy na seniorów, którzy są grupą najbardziej narażoną na skutki zachorowania na COVID 19. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zniesienie opłat za dostawę dla osób starszych

– informuje w komunikacie Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki, Konceptów Klienta, Data, Digital, SI i Projektów Auchan Retail Polska.

Zobacz wideo Jak zrobić coś z niczego? Oto makaron z konserwą mięsną.

Trwa również pilotażowy program lodówkomatów we współpracy z firmą InPost. Zakupy z odbiorem w lodówkomacie mogą zrobić klienci z Piaseczna, Łomianek oraz Warszawy (sklep przy ul. Jubilerskiej). Więcej o tym: W Auchan będzie można zrobić zakupy z odbiorem osobistym. Przy sklepach staną lodówkomaty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.