Jak szybko pokroić pieczarki? Użyj gadżetu, który prawdopodobnie masz w kuchni

Jak najłatwiej pokroić pieczarki? Dzięki temu prostemu przyrządowi zrobisz to w kilka chwil. Większość z nas ma go w kuchennej szufladzie. Sprawdź, co należy zrobić.

Więcej kuchennych trików znajdziesz na naszej stronie głównej

Aromatyczny sos, klasyczne tosty, kolorowa zapiekanka... To tylko kilka dań, do których potrzebujemy pieczarek pokrojonych w plastry. Nie macie ochoty na machanie nożem? Sprawdźcie, jaki popularny kuchenny gadżet wykorzystała tiktokerka.

Jak szybko pokroić pieczarki?

Tiktokerka Alexandra wpadła na genialny w swojej prostocie pomysł. Użyła prostego przyrządu, który większość z nas ma w szufladzie w kuchni - krajalnicy do jajek. Pozwoliło to na błyskawiczne pokrojenie grzybków. To co, przy następnej potrawie koniec z kaleczeniem palców?

Niektóre kuchenne gadżety można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Czasami najprostsze rozwiązania potrafią usprawnić pracę w kuchni i przyspieszyć proces przygotowania jedzenia. A wy macie swoje patenty? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Zobacz wideo Kurczak faszerowany pieczarkami, czyli szybki i prosty przepis na obiad w tygodniu

Pieczarki to smaczne i aromatyczne grzyby, które są dostępne w sklepach przez cały rok. Co z nich przyrządzić? W naszej galerii znajdziecie garść inspiracji na przepyszne dania.

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.