Promocje w Biedronce na majówkę. Kupujesz 12 piw, drugie tyle masz za darmo

Choć tegoroczna majówka będzie nieco inna od dotychczasowych. Jeśli jednak planujecie zorganizować grilla w gronie domowników, Biedronka wychodzi naprzeciw z majówkowymi promocjami.

Przed długim weekendem w Biedronce będzie można skorzystać z kilku promocji. W związku z tym, że majówka kojarzy się przede wszystkim z grillowaniem, w ofercie sieci znalazły się produkty grillowe i "okołogrillowe".

Biedronka - promocje na majówkę

W czwartek przed długim weekendem będzie można kupić brykiet w promocji 2 za 1. Wystarczy wybrać opakowanie brykietu Dancoal, a drugie dostaniemy za darmo. Cena paczki to 3,99 zł.

Podobną, lecz większą promocją jest objęte piwo. Przy zakupie 12 butelek, drugie tyle dostaniemy za darmo. Oferta dotyczy takich marek, jak Carlsberg, Heineken, Desperados, Sommersby, Lech Free, Książęce czy Karmi. Marki i rodzaje piw można dowolnie mieszać.

Poza tym w ofercie sieciówki można dostać także rozmaite rodzaje mięs i ich przetworów w wersji surowej lub gotowej wprost na grilla. Przez cały tydzień dostaniemy dwa opakowania kiełbasy śląskiej z Krainy Wędlin o wadze 550 g w cenie 4,99 zł za oba. W środę 29 kwietnia w ofercie znajduje się karkówka grillowa "Czas na Grill", którą dostaniemy w cenie o połowę niższej niż regularnie, czyli za 11,45 zł/kg, a także keczup Pudliszki po 2,25 zł za opakowanie przy zakupie dwóch butelek po 500 ml.

Zobacz wideo Witaminy z grilla - szaszłyki z łososiem i warzywami. Niebo w gębie!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.