Powrót w wielkim stylu, czyli Lidlomix znów w Lidlu. "Najtaniej w historii", ale jest pewien haczyk

Popularny robot kuchenny powraca na lidlowskie półki. Producent promuje go hasłem "Najtaniej w historii", co jest prawdą, bowiem Lidlomix kupimy nawet o 300 zł taniej niż dotychczas. Jest jednak jedno "ale".
Zobacz wideo

Dziś wielki dzień dla łowców promocji oraz entuzjastów gotowania, którzy chcą oszczędzić czas i energię - do sieci dyskontów Lidl powrócił robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, popularnie nazywany Lidlomixem. "Najtaniej w historii" - takim chwytliwym hasłem urządzenie jest promowane przez producenta. Faktycznie, możemy kupić mechanicznego pomocnika za dużo niższą cenę niż dotychczas, jednak tylko dziś, w poniedziałek 5 września.

Jak zmyć klej ze słoików?Nie możesz domyć kleju na słoiku? Są na to sposoby. Nie musisz szorować

Lidlomix - prawa ręka w kuchni czy niepotrzebny wydatek?

Lidlomix cieszy się popularnością wśród użytkowników, którzy cenią sobie oszczędność czasu i energii. Urządzenie z powodzeniem zastąpi wagę kuchenną, posieka warzywa, czy przy użyciu konkretnego programu zrobi gulasz. Posiada też wbudowaną książkę kucharską. Tego typu urządzenie jest ułatwieniem dla osób, których dzienny grafik bywa napięty. Lidlowski Monsieur Cuisine  nie ustępuje popularnością ani funkcjonalnością szeroko znanemu Thermomixowi, i jest niemal tak samo chętnie kupowany mimo konfliktu obu tych marek.

Lidlomix vs Thermomix

Zarówno lidlowski robot, jak i Thermomix spełniają niemal te same funkcje i  właśnie dlatego pojawił się konflikt obu producentów. Twórcy Thermomixa - firma Vorwerk - zarzuciła twórcom Monsieur Cuisine złamanie prawa patentowego, co skutkowało wstrzymaniem dystrybucji Lidlomixa na terenie Hiszpanii. Jednak podobnych urządzeń kuchennych jest bardzo dużo na rynku europejskim i właśnie tym argumentem Lidl zostawił sobie otwartą furtkę do dystrybucji Lidlomixa w innych krajach, w tym Polski.

Tani Lidlomix - lepiej się pośpiesz

Specjalna oferta trwa tylko dziś. W poniedziałek 5 września kupisz kultowego Lidlomixa za 2199 zł, oferta jest dostępna także w sklepie internetowym. Od jutra kultowy robot będzie do kupienia w cenie 2499 zł.

Jak zrobić sok z aronii? Recepturę znały już nasze prababcieJak zrobić sok z aronii? Przepis na samo zdrowie w szklanej butelce

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: