Burger drwala - kiedy będzie? Miłośnicy kultowej kanapki już zacierają ręce

Fani restauracji McDonald's odliczają dni do zmiany menu na zimowe. Kiedy zatem wychodzi drwal w 2022 roku? Kultowa kanapka z panierowanym, topionym serem niebawem pojawi się w ofercie. Wyjaśniamy, czy w tym roku spodziewać się możemy nowych wariacji i dodatków.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Klasyczna już kanapka drwala, którą można zamówić w restauracji McDonald's, niebawem powróci do menu. Po raz pierwszy można było ją zamówić już w 2014 roku, od tamtej pory burger cyklicznie pojawia się i znika ze sprzedaży. 

Od kiedy będzie drwal w maku 2022? Premiera już niebawem

Miłośnicy burgera drwala odliczają już dni do premiery ulubionej, zimowej pozycji z menu restauracji McDonald's. Pierwsze chłodne dni oznaczają nadejście uwielbianej przez Polaków kanapki. Ale kiedy dokładnie wejdzie do sprzedaży? 

W ubiegłym roku zimowa oferta została wprowadzona do sieci restauracji 24 listopada. Co ciekawe przedpremierowo kanapkę można było zjeść już kilka dni wcześniej w wybranych punktach. Chociaż restauracja jeszcze nie rozpoczęła oficjalnego odliczania do daty wprowadzenia zimowego menu, przypuszczać można, że w 2022 roku uwielbiany przez grono fanów zestaw wróci w zbliżonym terminie. Kanapka Drwala będzie dostępna w sprzedaży prawie do końca stycznia. 

Zobacz wideo Burgery z kurczaka [PRZEPIS]

Drwal w maku 2022. Jakich wariantów można się spodziewać? 

Fenomen zimowego burgera tkwi w składnikach, które tylko w danym sezonie są dostępne w menu. Mowa tu o panierowanym topionym serze, autorskim sosie czy bułce z bekonem i serem. W składzie znajdziemy także burger wołowy, bekon, prażoną cebulę i sałatę. W zeszłym roku restauracje oferowały różne wersje kanapki, jednak żadna z nich nie była wegańska.

  • Burger Drwala z Żurawiną,
  • Burger Drwala z Kurczakiem,
  • Burger Drwala Klasyczny,
  • Burger Drwala na Ostro,
  • Podwójny Drwal.

Cennik, który obowiązywał w roku 2021, prezentuje się następująco:

  • Burger Drwala i Burger Drwala z kurczakiem -17,40 zł,
  • Burgera Drwala z żurawiną i na ostro - 17,90 zł,
  • Podwójny Drwal - 20,40 zł. 

Tegoroczny cennik może (ale nie musi) ulec zmianie. Wszystko przez panującą drożyznę oraz inflację, która dotyka niemal każdy sektor, w tym także gastronomiczny. 

Kiedy drwal 2022? (zdjęcie ilustracyjne)Burger Drwala 2022 w McDonald's. Kiedy wróci do restauracji?

Więcej o: