Anna Guzik wykluczyła z diety jeden produkt. "Wszystko trzeba jeść z umiarem"

Anna Guzik przed laty przeszła zaskakującą metamorfozę, o której rozpisywały się media. Jak wyglądała jej droga po wymarzoną sylwetkę? Aktorka zdradziła, co kryje się za jej piorunującą przemianą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Guzik jest znaną w polskim show-biznesie aktorką, która zadebiutowała ponad 20 lat temu. Widzom przede wszystkim znana z udziału w takich serialach telewizyjnych jak "Na Wspólnej" oraz "Hela w opałach". Gwiazdę zobaczyć można także na deskach teatrów. Wiele lat temu gwiazda wystąpiła również w show "Taniec z Gwiazdami", a udział w tym programie był początkiem jej spektakularnej metamorfozy. 

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Od kilku już lat obserwatorzy Anny Guzik są świadkami jej imponującej metamorfozy

Anna Guzik od początku swojej kariery aktorskiej przeszła niemałą przemianę. Początek jej metamorfozy rozpoczął się w 2007 roku wraz z treningami do telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami". Aktorka nie tylko zwyciężyła 6. edycję programu, ale również jak podaje serwis MyFitness schudła 14 kilogramów.

W rozmowie z jastrzabpost.pl Guzik wyznała, że swoją przemianę zawdzięcza nie tylko samej diecie, ale przede wszystkim zmianie trybu życia.

Zaczęło się nie od chęci zmiany wizerunku czy fizyczności, tylko od chęci zmiany życia. Był taki moment w życiu, że postanowiłam coś zmienić. Praca stanowiła 90% mojego czasu i uznałam, że to jest za dużo. (...) Postanowiłam zainwestować w swój odpoczynek i nabrać siły. A zmiana figury jest pochodną tego wszystkiego.

Sekretem sylwetki Anny Guzik jest między innymi dieta. Zdradziła, co jest jej "piętą achillesową"

Na instagramowym profilu aktorki można zaobserwować, że aktywność fizyczna stanowi stały element jej życia. W jednym z wywiadów, jak podaje portal Wizaz aktorka wyznała, że naprzemiennie w jej harmonogramie pojawia się wyjście na siłownię, basen, tenis oraz spacer. Odniosła się również do diety i przyznała, że jest zwolenniczką odchudzania się powoli, ale skutecznie, bez obaw o efekt jojo.

A dieta? Dieta cud... Oczywiście staram się ograniczać rzeczy, które są bardzo kaloryczne. Moją piętą achillesową, o czym wszyscy wiedzą, są słodycze. Wszystko trzeba jeść z umiarem, jeśli go zachowamy, to nie wrócimy do poprzedniej wagi.
 

Anna Guzik jako prowadząca program "Zdrowie na widelcu", w którym udzielała widzom wielu porad na temat zdrowego żywienia, w jednym z odcinków jak podaje Fakt, zdradziła, że makarony zastępuje kaszami. Aktorka, zachęca do wypróbowania kaszy gryczanej, także w wersji nieprażonej, która, poza tym, że jest łagodniejsza, ma również więcej witamin i przeciwutleniaczy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.