Tiktokerka usmażyła steki z tosterze. Komentujący: "Abominacja"

Lubicie ten moment, gdy z waszego tostera wyskakują świeżutkie, przyrumienione tosty? TikTokerka Juliette poszła o krok dalej i przygotowała tak... steki.

Danie godne masterchefa?

Juliette, użytkowniczka TikToka, przedstawia się w biogramie jako "masterchef champion". W tym tygodniu opublikowała wideo, które zdobyło ogromną popularność - zostało obejrzane ponad 4 miliony razy! Dziewczyna przygotowuje na nim steki w tosterze.

Młoda kucharka wrzuciła do tostera dwa surowe steki z wyjaśnieniem, że przygotowuje je dla swojego chłopaka. Po chwili widzimy, jak mięso grzeje się w tosterze, a w kolejnej scenie Juliette zalewa je sosem i pałaszuje. Niestety nie wiemy, jak długo steki powinny piec się w urządzeniu i... czy w ogóle się tam piekły.

Steki z tostera - geniusz czy profanacja?

Internauci od razu zareagowali na wideo, większość zdecydowanie nie pochwala tego pomysłu. Poniżej tylko niektóre komentarze:

Jej chłopak pewnie jest już w szpitalu
Co ja oglądam?
ABOMINACJA!
Najbardziej przerażające wideo, jakie widziałem!

Stek w tosterze to niejedyne kontrowersyjne danie przyrządzone przez Juliette. Ostatnio zrobiła także klopsiki w ekspresie do kawy, a wcześniej burgery na żelazku oraz parówki w... pralce. Więcej filmików znajdziecie na jej profilu.

Zobacz wideo A może sałatka ze stekiem z tuńczyka? W naszej wersji mięsko jest z patelni.
Więcej o: