Tiktokerka odwiedziła restaurację po "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler. Cena za posiłek zaskakuje

Polska tiktokerka Aga Testuje na swoim profilu recenzuje restauracje. Niedawno odwiedziła lokal, który przeszedł rewolucję Magdy Gessler. Swoją opinią o potrawach, wystroju i cenach podzieliła się z obserwatorami. Jak jej zdaniem wypadł lokal z "Kuchennych rewolucji"? Przekonajcie się.
Zobacz wideo Magda i Igor z "Love Island" zaczęli nagrywać na TikToku. Skąd pomysł?

"Kuchenne rewolucje" to od wielu lat jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Wciąż powstają kolejne serie, a prowadząca pomogła już wielu lokalom. Nie brakuje jednak przypadków, w których interwencja Magdy Gessler nie doprowadziła do szczęśliwego finału.

Przyczyn jest wiele, ale wielokrotnie mogliśmy na przykład spotkać się z uporem właścicieli, którzy pomimo rewolucji wracali do dawnych przyzwyczajeń. Na szczęście jest sporo lokali, które po dziś dzień cieszą się dobrą sławą dzięki wskazówkom Magdy Gessler.

Tiktokerka zdradza, jak smakuje jedzenie w lokalu po "Kuchennych rewolucjach"

Tym razem nad efektami "Kuchennych rewolucji" pochyliła się tiktokerka Aga Testuje. Influencerka odwiedziła lokal Absynt w Nowym Targu, w województwie małopolskim.

Pierwszy raz jadłam zupę bryndzową - bardzo dobra, miękkie rozpadające się żeberko, pyszne pierogi oraz wspaniały schabowy

- komentuje Aga Testuje.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ceny w restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Tiktokerka pokazała paragon

W swoim krótkim nagraniu Agnieszka zachwycała się nie tylko jedzeniem, lecz także wystrojem. Powiedziała, że czuje się tam jak w zaczarowanej krainie i oceniła restaurację na 7,5/10. Pod koniec pokazała również paragon, na którym widnieje kwota 238 złotych. Choć cena może wydawać się wysoka, to jednak był to koszt obiadu dla czterech osób. Użytkownicy TikToka chętnie komentowali jej film.

Jesteś najlepsza! Skąd ty bierzesz te miejsca?

- czytamy pod filmikiem.

Całkiem wporzo ceny, jak tak zerkam na rachunek

- napisała inna osoba.

Za taką cenę to nie wiem, czy warto

- zastanawiał się z kolei jeden użytkowników. Autorka wideo postanowiła odnieść się do tego komentarza i zwróciła uwagę, że jest to cena za posiłki dla czterech osób. 

A wy jak myślicie? To dobra cena czy jednak za wysoka?

Więcej o:
Copyright © Agora SA