Kup 3 w cenie 2! Takiej promocji w Biedronce dawno nie było. Co na to Lidl i Auchan?

Początek tygodnia to także moment, w którym ruszają promocje w dyskontach i sklepach. Od 15 do 20 kwietnia w Biedronce przy zakupie trzech tych produktów zapłacisz tylko za dwa. Podobne oferty znaleźliśmy też w Lidlu i Auchan.

Wojna między dyskontami trwa w najlepsze, co oznacza, że kolejne sklepy prześcigają się w promocjach i okazjach. Choć inflacja już nie szaleje, koszty codziennych zakupów wciąż nadwyrężają portfele wielu Polaków. Sposobem na zaoszczędzenie jest polowanie na promki i kupony w sklepowych aplikacjach. Co w tym tygodniu przygotowały Lidl, Biedronka i Auchan?

Zobacz wideo Jakie sposoby na oszczędzanie mają Polacy? [SONDA]

Dobrym pomysłem na obniżenie kosztów i niemarnowanie produktów jest dokładne zaplanowanie jadłospisu na cały tydzień. Warto też dokładnie obserwować, jakie okazje oferują markety i dyskonty, i na tej podstawie stworzyć smaczny obiad i uzupełnić domowe spiżarki. Na najbliższy tydzień znaleźliśmy kilka promocji, na które warto zwrócić uwagę.

Biedronka: promocja, jakiej już dawno nie było. Przy zakupie 3 zapłacisz tylko za 2

Promocja 2 + 1 gratis w Biedronce od poniedziałku 15 kwietnia obowiązuje na kasze, natural mixy i makarony. Przy zakupie trzech opakowań zapłacisz tylko za dwa. Produkty w ramach danej promocji można mieszać dowolnie, jednak rabat naliczy się na najtańszy z trzech wybranych produktów.

Promocja w BiedroncePromocja w Biedronce Screen https://www.biedronka.pl/pl/press,id,i7vwjlx8h,title,biedronkowe-oszczdnoci-p-oferta-od-15-04#page=1

Promocja w Lidl. Gazetka od 15.04. Z tym kuponem zaoszczędzisz na obiedzie

Lidl z kolei przygotował kupon na mięso mielone z szynki wieprzowej. W tym przypadku po aktywowaniu kuponu w aplikacji sklepu przy zakupie dwóch opakowań mięsa zapłacisz tylko za jedno. Co ważne, obowiązuje limit 2 opakowań. Z oferty można skorzystać tylko raz, a każde kolejne opakowanie będzie naliczane już w podstawowej cenie.

Promocja w LidluPromocja w Lidlu Screen https://www.lidl.pl/l/pl/gazetki/oferta-wazna-od-15-04-do-17-04-gazetka-pon-kw16/view/flyer/page/1

Gazetka Auchan. Promocja na oleje. Kup dwa, a zapłacisz tylko za jeden

W Auchan również udało nam się znaleźć podobną ofertę. W supermarketach tej sieci promocja 2 za 1 obowiązuje na olej rzepakowy. Z kartą Skarbonka przy zakupie dwóch butelek zapłacisz tylko za jedną.  Kupon aktywuje się automatycznie po zeskanowaniu produktów, a promocja jest ważna od 11 do 24 kwietnia 2024 roku.

Promocja w AuchanPromocja w Auchan Screen https://www.auchan.pl/pl/gazetka/gazetka-oferty-tygodnia-supermarket-auchan1104

Z promocji można skorzystać w aplikacji. Jest jednak ważny warunek: promocja naliczy się wyłącznie wtedy, gdy w aplikacji masz aktywowaną kartę Skarbonka przed 1 kwietnia 2024 roku. Dodanie karty później niestety oznacza, że promocja nie będzie działać.

Czy polujesz na okazje i kupony w sklepowych aplikacjach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.