Burger Drwala 2023 - do kiedy jest w McDonald's? To już ostatni dzwonek na zjedzenie kultowej kanapki

Burger Drwala 2023 - do kiedy jest w McDonald's? Zastanawiają się nad tym fani kultowej kanapki, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez jej spróbowani, ale też spóźnialscy, którzy czekali do ostatniego momentu.

Burger Drwala to kanapka sezonowa, którą możemy zjeść jedynie jesienią i zimą. Pojawił się w restauracjach McDonald's w całej Polsce w listopadzie, ale już wkrótce zostanie wycofany z oferty. Spóźnialscy mają więc ostatnią szansę, by zdążyć jeszcze tej zimy zjeść kultową kanapkę. Kiedy Burger Drwala zostanie wycofany? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Burger Drwala 2023 - do kiedy jest w McDonald's?

Burger Drwala pojawił się w zimowym menu McDonald's 23 listopada. Burger zostanie wkrótce wycofany z oferty, więc warto się pospieszyć. Kanapka będzie dostępna w menu restauracji fast-food tylko do 14 lutego. Kolejna okazja, aby spróbować tej sezonowej kanapki, nastąpi dopiero jesienią przyszłego roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie Drwal wróci do oferty McDonald's w 2023 roku.

Więcej przydatnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pączki z ziemniakami siostry Anastazji (zdjęcie ilustracyjne)Pączki z ziemniakami siostry Anastazji. Brzmi dziwnie, ale są pyszne

Burger Drwala w McDonald’s - ile kosztuje?

W tym roku w restauracji McDonald's dostępne są cztery rodzaje Drwala - klasyczny, podwójny, z kurczakiem i na ostro. Klasyczny Drwal składa się z kotleta wołowego, plastra panierowanego sera oraz bekonu. Dodatkowo znajduje się tam świeża sałata, prażona cebulka i sos z przyprawami oraz bułka z serowo-bekonową posypką. Dodatkową porcję mięsa znajdziemy w podwójnym Drwalu. W Drwalu z kurczakiem - kurczaka, a w Drwalu na ostro - sos tabasco i papryczki jalapeno.

Ciasto drożdżowe to twoja pięta achillesowa? Dodaj ten składnik, a już zawsze będzie puszysteCiasto drożdżowe to twoja pięta achillesowa? Dodaj ten składnik

Za burgera w klasycznej wersji trzeba zapłacić 24,90 zł. Burger podwójny to koszt 29,90 zł, natomiast z kurczakiem - 24,90 zł. Drwal w wersji ostrej kosztuje 25,90 zł.

Więcej o: