Biedronka od 30.11, Lidl od 30.11 i 3.12 - co kupimy taniej? Sprawdzamy

Co w tym tygodniu warto kupić w Biedronce i Lidlu? Sprawdźcie aktualne gazetki.

Nowa oferta w Biedronce i Lidlu funkcjonuje już od kilku dni. Sprawdźcie, jakie produkty w tym tygodniu można kupić w dobrych cenach.

Biedronka - gazetka aktualna

W tym tygodniu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na produkty z serii "Nasza spiżarnia" - warzywa w puszkach i w słoikach. Drugie opakowanie każdego z nich otrzymamy z 50% rabatem. W korzystnej cenie kupimy także herbatę Lipton (za 9,99 zł opakowanie 92 torebki), praliny na wagę Wawel: TikiTaki i Kasztanki (1,79 zł/100 g) oraz czekolady marki Magnetic (przy zakupie trzech sztuk tylko 1,49 zł za jedną). Posiadacze karty "Moja Biedronka" mogą także kupić czekolady Wedel w cenie 2,33 zł za jedną przy zakupie trzech sztuk, olej rzepakowy wyborny za 2,99 zł/1 l przy zakupie trzech sztuk oraz banany w cenie 2,39 zł/kg.

W cenie 5,98 zł/opakowanie 2 kg kupimy pomarańcze, za 3,99 zł/kg kalafior, a za 3,99 zł opakowanie papryki w trzech kolorach. 

Bez wątpienia nie tylko weganie i wegetarianie skuszą się na zakup tofu w cenie 2,99 zł/opakowanie 180 g (przy zakupie trzech opakowań), kiełbasek sojowych za 4,99 zł/opakowanie 180 g (przy zakupie dwóch opakowań) czy burgerów marki Go Vege za 5,99 zł/opakowanie 200 g. Kupując dwa opakowania "jogurtu" Cocojogu Go Vege zapłacimy 2,19 zł/opakowanie 150 g. 

Warto także zwrócić uwagę na świeże mięso - rozbratel wołowy bez kości za 22,90 zł/kg, mięso na gulasz z indyka za 4,29 zł/380 g czy steki cielęce bez kości za 17,99 zł/240 g. W dobrych cenach kupimy także ryby, np. łososia wędzonego, mrożoną kostkę z mintaja czy rybę po grecku. Wiele z ryb jest objęte promocją "kup dwa i zapłać mniej".

W dobrej cenie dostaniemy także jajka z wolnego wybiegu - za opakowanie 10 sztuk wielkości M zapłacimy 4,99 zł (przy zakupie dwóch opakowań). Za 1,99 zł/250 g kupimy twaróg marki Delikate (przy zakupie trzech opakowań). Klienci posiadający kartę "Moja Biedronka" mogą kupić masło klarowane w cenie 13,99 zł/500 g (przy zakupie dwóch opakowań) czy masło osełkowe w cenie 4,99 zł/300 g (przy zakupie dwóch opakowań).

Mniej zapłacimy także za gotowe i mrożone posiłki. Promocją 40% za tańszy produkt objęto wszystkie pizze marki Donatello, za 8,99 zł/1 kg kupimy lazanię, a za 4,99 zł/750 g mrożone uszka z kapustą i grzybami. Wiele spośród dań gotowych i mrożonych zostało objętych promocją "kup dwa i zapłać mniej". 

Zobacz wideo Ekspresowa szarlotka z waniliowym kremem.. Niebo w gębie!

Lidl - gazetka aktualna

W ramach oferty Deluxe (od 30.11 do wyczerpania zapasów) możemy kupić m.in. szynkę krojoną Jamón Serrano Gran Reserva za 5,99 zł/opakowanie 80 g, kiełbasę dojrzewającą wędzoną wiśnią za 3,99 zł/100 g czy pasztet z królika za 4,49 zł/100 g. 

6,99 zł zapłacimy za opakowanie 125 g sera burrata z mleka bawolego, 7,99 zł za krążek sera Pérail (150 g). Za 29,99 zł kupimy słoiczek (40 g) trufli letniej, a za 19,99 zł halibuta niebieskiego wędzonego w plastrach. Warto również spróbować różowej czekolady Ruby z certyfikatem UTZ za 7,99 zł/tabliczka 100 g.

Jeszcze do środy 2.12 dostaniemy w Lidlu polskie mleko Uchate 3,2 w promocji 7+5 gratis (1,74 zł za opakowanie 1 l), maliny za 3,99 zł/opakowanie 125 g, a za 4,79 zł/kg pomidory kiściowe. Za serki waniliowe homogenizowane marki Rolmlecz zapłacimy 5,49 zł/4 opakowania po 150 g, za pierś z indyka w plastrach - 4,99 zł/opakowanie 250 g, a za 8,99 zł/opakowanie 400 g kiełbaski pieprzowe. 

Lidl - gazetka od 3.12 jest pełna kolejnych dobrych okazji. W cenie 13,59 zł/kg kupimy polędwiczki z polskiego kurczaka, za 15,90 zł/kg szynkę klasyczną w kawałku, a za 11,90 zł/kg opakowanie kiełbasy śląskiej. Za 3,99 zł/opakowanie 350 g dostaniemy pieczarki portobello, tyle samo zapłacimy za 1 kg melona, a za 2,99 zł za sztukę - ogórki BIO.

Warto zwrócić uwagę na polską cielęcinę - 49,90 zł/kg zapłacimy za mięso na pieczeń, a 26,90 zł/kg za mięso na bulion. Za 500 g wołowiny na gulasz zapłacimy zaś 11,79 zł, a za perliczkę faszerowaną, gotową do pieczenia - 19,99 zł/kg. 

W najnowszej ofercie Lidla znajdziemy także mieszankę bakaliową za 7,69 zł/opakowanie 200 g przy zakupie dwóch, mieszankę żurawiny i owoców nerkowca za 8,49 zł/opakowanie 200 g przy zakupie dwóch, a za 8,99 zł/opakowanie 150 g smażone i solone migdały. Za 7,99 zł kupimy opakowanie 80 g suszonych czereśni, a za 6,99 zł śliwkę bez pestek suską sechlońską. 

W dobrej cenie kupimy także mrożonki, np. marchew mini, barszcz ukraiński, zupę grzybową czy warzywa na patelnię z koperkiem.